Головна » 2009 » Травень » 16 » Спортивний оглядач
Спортивний оглядач
13:02

Микола Скуратівський        Кращими були воротарі

П’ять матчів провів малинський «Металург», змагаючись за обласний футбольний кубок. Три з них наші земляки виграли і два програли, зупинивши свою ходу у півфіналі на власному полі.

Якщо на перших, початкових етапах змагань малинчани грали з командами рівня готовності «Металурга», то у півфіналі вони зустрілися з опонентом, якого обминули як фінансові, так і кадрові негаразди, що й довели гості у Малині, футболісти «Преса» з радомишльського Леніно, здобувши перемогу за підсумками двох кубкових поєдинків.

Вигравши у «Преса» 1:0 на його полі, «Металург» у домашньому матчі, використав невміло тактику виїзної моделі гри від оборони. Гості з перших хвилин змусили господарів захищатися. Мали щонайменше п’ять стовідсоткових можливостей відігратися, але використали лише одну, забивши гол наприкінці першого тайму, в якому кращим був воротар «Металурга» Іван Купневич і неодноразово рятував свою команду від голів нападаючих суперників.

Такий результат малинчан не влаштовував, тому «Металург» почав діяти активніше, вирівняв гру і зумів зрівняти рахунок на сімдесятій хвилині матчу.

Після пропущеного голу радомишляни намагалися досягти позитивного підсумку для себе, мали незначну територіальну та ігрову переваги, але забити бажаний м’яч у ворота гостей в основний час не зуміли. «Металург» у фіналі? Ні.

Суддя, котрий кваліфіковано і об’єктивно відсудив гру, несподівано додає до основного часу матчу майже шість хвилин, які й стали роковими для малинчан. На 94-ій хвилині радомишляни подають останній кутовий, а до воріт малинчан біжить воротар гостей і саме він головою забиває вирішальний гол, який залишає «Металурга» поза межами фіналу обласного кубка.